İçeriğe atla
KamuMisafirhaneleri
Konya ilinden bir görünümKonya fotoğrafı · Perencal · CC BY-SA 3.0
ÖğretmeneviFiyat yayımlanmışAnkara 3 sa

Emirgazi 15 Temmuz Şehitleri Öğretmenevi

Emirgazi, Konya

Emirgazi 15 Temmuz Şehitleri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Konya ilinin Emirgazi ilçesinde bulunan ve Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren bir öğretmenevidir. Müsaitlik, oda durumu ve güncel fiyat için tesis doğrudan 0332 747 24 24 numarasından aranır. Tesisin yayımladığı 2026 tarifesi 250 TL'den başlıyor; statü ve oda tipine göre tam tablo aşağıda. Ankara'dan yaklaşık 305 km, karayoluyla 3 saat. İstanbul'dan yaklaşık 690 km, karayoluyla 9 sa.

Künye

Resmî adEmirgazi 15 Temmuz Şehitleri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
Tesis türüÖğretmenevi
Bağlı kurumMillî Eğitim Bakanlığı
İl / ilçeKonya / Emirgazi
AdresAkmescit Mah. Şehit Ali Kocatürk Cad. No 26 Emirgazi / Konya (kurumun kendi sayfasından)
Telefon0332 747 24 24
Online rezervasyonemirgazi.mebogretmenevi.com/booking/</p/booking
Resmî sitesiemirgaziogretmenevi.meb.k12.tr
Fiyat kaynağı tesisin fiyat sayfası
Ankara'dan süreyaklaşık 3 saat (karayolu)
Bilgi kaynağı kurum sayfası

Son güncelleme: — bilgiler kurumun kendi yayınından derlendi. Yanlış bilgi mi gördünüz? Bildirin

2026 fiyat tarifesi

Tek Kişi Yatak Ücreti
MEB Personeli250 TL
Kamu Personeli375 TL
Sivil500 TL

Tesisin kendi yayımladığı tarife. Birim (kişi/oda), kahvaltı ve vergi kapsamı tesise göre değişir; rezervasyonda teyit edin. Kaynak sayfa.

Ulaşım

Emirgazi ilçe merkezine 300 m uzaklıktadır. Konya şehir merkezine ise 130 km uzaklıktadır.Hafta içi her gün Konya şehir merkezine saat 07.00´da giden belediye otobüsü bulunmaktadır. Saat 15.00´da ise aynı otobüs ile Emirgazi ilçesine dönüş seferi düzenlenmektedir. Emirgazi ilçesinden Ereğli ve Karapınar ilçelerine de hafta içi hergün sabah seferleri düzenlenmektedir.

Tesisin kendi sitesinde yayımladığı tarif.

Sık sorulan sorular

Emirgazi 15 Temmuz Şehitleri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu kimlere açıktır?

Öğretmenevleri öncelikle Millî Eğitim Bakanlığı personeline hizmet verir. Boşluk durumuna göre diğer kamu personeli ve emeklileri ile birinci derece yakınları da konaklayabilir; öncelik ve fiyat farkı tesise göre değişir. Kesin bilgi için tesisin kendisi aranmalıdır.

Emirgazi 15 Temmuz Şehitleri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu telefon numarası nedir?

Emirgazi 15 Temmuz Şehitleri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu telefon numarası 0332 747 24 24. Rezervasyon yalnızca tesis üzerinden yapılır; bu sitede rezervasyon alınmamaktadır.

Emirgazi 15 Temmuz Şehitleri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu online rezervasyon alıyor mu?

Evet. Emirgazi 15 Temmuz Şehitleri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu kendi sitesinde online rezervasyon sayfası duyuruyor: emirgazi.mebogretmenevi.com/booking/</p/booking. Müsaitlik ve oda tipleri oradan görülebilir; yine de teyit için tesisi aramak en güvenlisidir.

Emirgazi 15 Temmuz Şehitleri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu 2026 fiyatları ne kadar?

Tesisin yayımladığı 2026 fiyatları şöyledir: MEB Personeli: Tek Kişi Yatak Ücreti 250 TL · Kamu Personeli: Tek Kişi Yatak Ücreti 375 TL · Sivil: Tek Kişi Yatak Ücreti 500 TL. Fiyatlar kurum tarafından yıl içinde güncellenebilir; ödeme öncesi telefonla teyit edilmelidir.

Ankara'dan Emirgazi 15 Temmuz Şehitleri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu ne kadar sürer?

Ankara'dan Emirgazi/Konya istikametine karayoluyla yaklaşık 3 saatlik yol vardır. Süre güzergâh ve trafiğe göre değişir.

Bu site rezervasyon almaz. Bilgiler kurumların kendi yayınlarından derlenmiştir ve değişebilir. Yola çıkmadan önce tesisi telefonla arayın.

Bu tesise en yakın diğer tesisler

Mesafeye göre en yakın olanlar: Ereğli Öğretmenevi (60 km), Altunhisar Öğretmenevi (60 km).

Konya tesisleri