İçeriğe atla
KamuMisafirhaneleri
Diyarbakır ilinden bir görünümDiyarbakır fotoğrafı · İbrahimtrn00 · CC BY-SA 4.0
Öğretmenevi

Şehit Orhan Korkmaz Öğretmenevi

Kulp, Diyarbakır

Şehit Orhan Korkmaz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Diyarbakır ilinin Kulp ilçesinde bulunan ve Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren bir öğretmenevidir. Müsaitlik, oda durumu ve güncel fiyat için tesis doğrudan 0412 831 34 94 numarasından aranır. Tesisin yayımlanmış bir fiyat listesine ulaşılamadı; fiyat bilgisi telefonla alınmalıdır. Ankara'dan yaklaşık 915 km, karayoluyla 11 sa 30 dk. İstanbul'dan yaklaşık 1355 km, karayoluyla 17 sa 30 dk.

Künye

Resmî adŞehit Orhan Korkmaz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
Tesis türüÖğretmenevi
Bağlı kurumMillî Eğitim Bakanlığı
İl / ilçeDiyarbakır / Kulp
AdresMerkez Yeni Mah. 222 Sk. Şehit Orhan Korkmaz Öğretmenevi Kulp / Diyarbakır (kurumun kendi sayfasından)
Telefon0412 831 34 94
Resmî sitesikulpogretmenevi.meb.k12.tr
Bilgi kaynağı kurum sayfası

Son güncelleme: — bilgiler kurumun kendi yayınından derlendi. Yanlış bilgi mi gördünüz? Bildirin

Ulaşım

il merkezine 138 km uzakta olup ilçe merkezinde bulunmaktadır.

Tesisin kendi sitesinde yayımladığı tarif.

Sık sorulan sorular

Şehit Orhan Korkmaz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu kimlere açıktır?

Öğretmenevleri öncelikle Millî Eğitim Bakanlığı personeline hizmet verir. Boşluk durumuna göre diğer kamu personeli ve emeklileri ile birinci derece yakınları da konaklayabilir; öncelik ve fiyat farkı tesise göre değişir. Kesin bilgi için tesisin kendisi aranmalıdır.

Şehit Orhan Korkmaz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu telefon numarası nedir?

Şehit Orhan Korkmaz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu telefon numarası 0412 831 34 94. Rezervasyon yalnızca tesis üzerinden yapılır; bu sitede rezervasyon alınmamaktadır.

Şehit Orhan Korkmaz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu fiyatları ne kadar?

Şehit Orhan Korkmaz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu için yayımlanmış güncel bir fiyat listesine ulaşılamadı. Bu sitede tahmini fiyat yazılmaz; güncel fiyat 0412 831 34 94 numarasından öğrenilebilir.

Bu site rezervasyon almaz. Bilgiler kurumların kendi yayınlarından derlenmiştir ve değişebilir. Yola çıkmadan önce tesisi telefonla arayın.

Bu tesise en yakın diğer tesisler

Mesafeye göre en yakın olanlar: Lice Öğretmenevi (40 km), Hazro Öğretmenevi (45 km), Silvan Öğretmenevi (50 km).

Diyarbakır tesisleri
Diyarbakır — tesis bu ilde yer alıyorÖğretmeneviDiyarbakır

Lice Öğretmenevi

Lice, Diyarbakır

Tek Kişilik Oda: Öğretmen(%50) 350 TL, Kamu(%20) 560 TL, Sivil 700 TL · Çift Kişilik Oda: Öğretmen(%50) 300 TL, Kamu(%20) 480 TL, Sivil 600 TL · Üç Kişilik Oda: Öğretmen(%50) 250 TL, Kamu(%20) 400 TL, Sivil 500 TL