İçeriğe atla
KamuMisafirhaneleri
Çanakkale ilinden bir görünümÇanakkale fotoğrafı · Myamya · Public domain
ÖğretmeneviAnkara 8 sa

Gelibolu Öğretmen Evi

Gelibolu, Çanakkale

Gelibolu Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu, Çanakkale ilinin Gelibolu ilçesinde bulunan ve Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren bir öğretmenevidir. Müsaitlik, oda durumu ve güncel fiyat için tesis doğrudan 0286 566 18 10 numarasından aranır. Tesisin yayımlanmış bir fiyat listesine ulaşılamadı; fiyat bilgisi telefonla alınmalıdır. Çanakkale kıyı ilidir; tesisin denize uzaklığı telefonla teyit edilmelidir. Ankara'dan yaklaşık 670 km, karayoluyla 8 saat. İstanbul'dan yaklaşık 260 km, karayoluyla 3 sa 30 dk.

Künye

Resmî adGelibolu Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu
Tesis türüÖğretmenevi
Bağlı kurumMillî Eğitim Bakanlığı
İl / ilçeÇanakkale / Gelibolu
AdresHoca Hamza Mah. Tuğsavul Cad. No 48 Gelibolu Çanakkale (kurumun kendi sayfasından)
Telefon0286 566 18 10
Resmî sitesigeliboluogretmenevi.meb.k12.tr
Ankara'dan süreyaklaşık 8 saat (karayolu)
Bilgi kaynağı kurum sayfası

Son güncelleme: — bilgiler kurumun kendi yayınından derlendi. Yanlış bilgi mi gördünüz? Bildirin

Sık sorulan sorular

Gelibolu Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu kimlere açıktır?

Öğretmenevleri öncelikle Millî Eğitim Bakanlığı personeline hizmet verir. Boşluk durumuna göre diğer kamu personeli ve emeklileri ile birinci derece yakınları da konaklayabilir; öncelik ve fiyat farkı tesise göre değişir. Kesin bilgi için tesisin kendisi aranmalıdır.

Gelibolu Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu telefon numarası nedir?

Gelibolu Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu telefon numarası 0286 566 18 10. Rezervasyon yalnızca tesis üzerinden yapılır; bu sitede rezervasyon alınmamaktadır.

Gelibolu Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu fiyatları ne kadar?

Gelibolu Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu için yayımlanmış güncel bir fiyat listesine ulaşılamadı. Bu sitede tahmini fiyat yazılmaz; güncel fiyat 0286 566 18 10 numarasından öğrenilebilir.

Ankara'dan Gelibolu Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu ne kadar sürer?

Ankara'dan Gelibolu/Çanakkale istikametine karayoluyla yaklaşık 8 saatlik yol vardır. Süre güzergâh ve trafiğe göre değişir.

Bu site rezervasyon almaz. Bilgiler kurumların kendi yayınlarından derlenmiştir ve değişebilir. Yola çıkmadan önce tesisi telefonla arayın.

Bu tesise en yakın diğer tesisler

Mesafeye göre en yakın olanlar: Lapseki Öğretmen Evi (10 km), Öğretmen Evi (45 km).

Çanakkale tesisleri

Gelibolu çevresinde gezilecek yerler

Bu tesise en yakın 7 gezilecek yer kaydedildi; uzaklıklar tesisin koordinatından hesaplandı.

Tümünü gör