İçeriğe atla
KamuMisafirhaneleri
Balıkesir ilinden bir görünümBalıkesir fotoğrafı · Ersin Soken · CC BY-SA 4.0
ÖğretmeneviAnkara 8 sa

Sındırgı Öğretmenevi

Sındırgı, Balıkesir

Sındırgı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Balıkesir ilinin Sındırgı ilçesinde bulunan ve Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren bir öğretmenevidir. Müsaitlik, oda durumu ve güncel fiyat için tesis doğrudan 0266 516 15 18 numarasından aranır. Tesisin yayımlanmış bir fiyat listesine ulaşılamadı; fiyat bilgisi telefonla alınmalıdır. Balıkesir kıyı ilidir; tesisin denize uzaklığı telefonla teyit edilmelidir. Ankara'dan yaklaşık 515 km, karayoluyla 8 saat. İstanbul'dan yaklaşık 260 km, karayoluyla 3 sa 30 dk.

Künye

Resmî adSındırgı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
Tesis türüÖğretmenevi
Bağlı kurumMillî Eğitim Bakanlığı
İl / ilçeBalıkesir / Sındırgı
AdresRızaiye Mah. Katip Çelebi Cad. Balıkesir Üniversitesi Aksam Ve Sanat Okulu Sındırgı / Balıkesir (kurumun kendi sayfasından)
Telefon0266 516 15 18
Resmî sitesisindirgiogretmeneviaso.meb.k12.tr
Ankara'dan süreyaklaşık 8 saat (karayolu)
Bilgi kaynağı kurum sayfası

Son güncelleme: — bilgiler kurumun kendi yayınından derlendi. Yanlış bilgi mi gördünüz? Bildirin

Ulaşım

Okulumuz ilçe merkezindedir.Balıkesir´e uzalığı yaklaşık olarak 55 km´dirİlçemize şehirlerarası otobüsler ve şehiriçi minibüsleri Balıkesir,Manisa,İzmir,İstanbul,Kütahya´ya doğrudan ulaşımda hizmet vermektedir.

Tesisin kendi sitesinde yayımladığı tarif.

Sık sorulan sorular

Sındırgı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu kimlere açıktır?

Öğretmenevleri öncelikle Millî Eğitim Bakanlığı personeline hizmet verir. Boşluk durumuna göre diğer kamu personeli ve emeklileri ile birinci derece yakınları da konaklayabilir; öncelik ve fiyat farkı tesise göre değişir. Kesin bilgi için tesisin kendisi aranmalıdır.

Sındırgı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu telefon numarası nedir?

Sındırgı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu telefon numarası 0266 516 15 18. Rezervasyon yalnızca tesis üzerinden yapılır; bu sitede rezervasyon alınmamaktadır.

Sındırgı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu fiyatları ne kadar?

Sındırgı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu için yayımlanmış güncel bir fiyat listesine ulaşılamadı. Bu sitede tahmini fiyat yazılmaz; güncel fiyat 0266 516 15 18 numarasından öğrenilebilir.

Ankara'dan Sındırgı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu ne kadar sürer?

Ankara'dan Sındırgı/Balıkesir istikametine karayoluyla yaklaşık 8 saatlik yol vardır. Süre güzergâh ve trafiğe göre değişir.

Bu site rezervasyon almaz. Bilgiler kurumların kendi yayınlarından derlenmiştir ve değişebilir. Yola çıkmadan önce tesisi telefonla arayın.

Bu tesise en yakın diğer tesisler

Mesafeye göre en yakın olanlar: Gördes Ataman-Koç Öğretmenevi (50 km), Karesibey Öğretmenevi (60 km), Akhisar Ali Şefik Öğretmenevi (60 km).

Balıkesir tesisleri